niedziela 2 październik 2022

PLAN DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI 

SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM.  A. MICKIEWICZA W DYGOWIE

w roku szkolnym 2022/23

I semestr 



Imię i nazwisko nauczyciela

Przedmiot

Dzień 

Godzina

Sala

Biszewska Aleksandra

historia

czwartek

13.40 – 14.40

30

Buława Czesława

edukacja wczesnoszkolna

środa

12.35 – 13.35 

8

Ejsmont Marek

technika, fizyka, informatyka

środa 

14.35 – 15.35

31

Gliwa Cezary

język niemiecki

środa 

14.35 – 15.35

21

Jaruzel Iwona

język polski, religia, wiedza o społeczeństwie

środa

15.20 – 16.20

27

Jaruzel Robert

muzyka

poniedziałek

14.35 – 15.35 (co dwa tygodnie)

20

Kubiak Urszula/Skórska Aleksandra

wychowanie przedszkolne

środa

10.30 – 12.30

18 c/18 b

Kaczor Anna 

plastyka

środa

12.40 – 13.40

biblioteka

Lipczyńska Agnieszka

wicedyrektor/matematyka

środa

13.35 – 14.35

32

Łagowska Marzena 

wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

środa 

13.40 – 14.40

20

Niedźwiadek-Karampelas Anna

język angielski

poniedziałek 

14.35 – 15.20

26

Niedźwiadek Piotr

religia

Środa

7.00 – 8.00 (co dwa tygodnie)

21

Pukin Izabela

edukacja wczesnoszkolna

piątek

11.35-12.35

10

Puton Karolina/Joanna Kaczocha 

wychowanie przedszkolne

wtorek

10.30 – 12.30

18 b

Ratajczyk Agnieszka/Lesiak Sylwia

wychowanie przedszkolne

czwartek

10.30 – 12.30

Przedszkole

ul. Główna 12

Skonieczka Magdalena

dyrektor/religia

poniedziałek

12.00 – 13.00

gabinet dyrektora

Skonieczka Sławomir 

przyroda, geografia, biologia, wychowanie do życia w rodzinie

poniedziałek

13.40 – 14.40

30

Stachowicz Danuta

pedagog, logopeda

piątek

11.00 – 12.00

gabinet pedagoga szkolnego

Stachowska Joanna

język polski

poniedziałek

13.30 – 14.30

21

Starczyk Klaudia

wychowanie przedszkolne

środa 

13.35 – 14.35

17

Tarasewicz Mariola

edukacja wczesnoszkolna

czwartek

12.45 – 13.45

10

Winnik Bożena

edukacja wczesnoszkolna

wtorek

15.40 – 16.40

9

Zajączkowska Beata

chemia, wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna

wtorek

14.25 – 15.25

30

Zaskórska Anna

matematyka

wtorek

13.40 – 14.40

25